Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista vagyok, és mostmár...

Alkoholista vagyok, és mostmár tönkretettem mindent magam körül. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok.Van egy màsodik osztàlyos lànyom.Apjàval nem vagyunk màr együtt,két éve màssal élek.Boldogunk voltunk,mindenem megvolt mellette,mégis ittam.Olyan életem volt,amilyen tényleg nem sok embernek adatik meg.

Legutóbb tegnap piàltam be,de olyan szinten, hogy az udvarról nem tudom hogy jöttem be, mikor melóból hazaért a pàrom, az előszobàban talàlt ràm, a kövön merevrészegen.

Mennék orvoshoz(koràbban is jàrtam), de fèlek, hogy elküld a francba.

Pàrom kijelentette, 1 hetem van, hogy elmenjek innen.Abba akarom hagyni az ivàst, megint dolgozni akarok, nem akarom a gyermekem elveszíteni.

Ugye el merjek menni orvoshoz?


2017. szept. 2. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs más választásod. Még egy-két ilyen dobásod van, és el fogják venni a gyerekedet.
2017. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom.

A pàrom màr elvesztettem, a gyermekemet nem akarom.

Csak rettenetesen szégyellem magam még az orvos előtt is.Itt vagyok csinos, 32 éves nőként, aki mindennap megiszik valamit.Az itthoni dolgaimat rendesen megcsinàlom, mindennap főzök, a kislànyom rendesen ellàtom, de olyan, mintha pia nélkûl egy napot se bírok ki.

2017. szept. 2. 11:34
 3/12 A kérdező kommentje:

Jól esett kiírni magamból.

Eléggé magam alatt vagyok.

2017. szept. 2. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem szégyen segítséget kérni,a legfontosabb pedig az,hogy beismered magadnak,hogy probémád van és változtatni akarsz.Ez nagyon jó kezdés.

Nincs barátnőd,akivel tudnál erről beszélgetni?

Mióta vagy függő?Mi hozhatta ki?

2017. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Orvos.

Ne félj, hogy elküld a francba. Egyrészt segítségért mész oda, ilyenért nem fog. Másrészt kit érdekel? A lányod sokkal fontosabb.

2017. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jóindulatú vàlaszokat.

18 évesen csak buliban ittam.Nem is volt gondom.Amikor terhes lettem,egyàltalàn nem ittam,utàna sem.

Körülbelül 1 éve nagyon durva.

Nem dolgozom, itthon vagyok, lehet a bezàrtsàg, lehet jó dolgom volt, nem tudom.

Hétfőn megyek orvoshoz, ha az itteni nem segít, megyek Budapestig.

2017. szept. 2. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Helyes.

Ilyen hozzállással van esély a gyógyulásra.

2017. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Munkanélküli vagy?Akkor az lehet a "baj",nem?Túl sok időd van agyalni a dolgokon.

Mindenképpen kell valami,ami leköt.Legyen akár sport vagy hobbi.

2017. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Biztos nem segít, hogy egy éve csak itthon vagyok.

De előbb meg kell gyógyulnom.A lànyomért.Magamêrt.

Azt nem tudom mihez kezdek ha egy hét múlva kirak.Se munkàm, se pènzem, se lakàsom, se szüleim.

2017. szept. 2. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad!Nem fog kitenni,ha megmutatod,hogy hajlandó vagy megváltozni.

Nem lesz semmi baj,csak erősnek kell lenned!

2017. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!