Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Organikus hangulat zavarra...

Organikus hangulat zavarra milyen gyógyszer a jó?

Figyelt kérdés
Rexetint szedek rá,meg rivotrilt,mert azt írta fel a Doktornőm,de egy nap alatt nagyon sokszor változik a hangulatom.Üresség érzés,reménytelenség,befordulás.Ha beveszem a rivotrilt,akkor kicsit jobb.Környezetváltozás az megvan,de munkahely még nincs.Aki ilyenbe van,mit javasol?
2017. nov. 7. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sertralin a legjobb.
2017. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem enged lemenni szorongàsba? Vagy depibe? Próbáltad?
2017. nov. 8. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Sertralint szedek 1 éve, és sokat segített, hogy a hangulatom ne kerüljön olyan mélyre, bár igaz, hogy én Lamolepet is szedek mellé. Sok antidepresszánst próbáltam, mindegyiknek volt valamilyen mellékhatása, kivétel ennek. Nem hízlal, nem tompít, nem szorongok, nem vagyok fáradékonyabb...stb
2017. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt. Lamolep az bipolarisoknak jó.de nekem azt mondta a dokim hogy nem az van.csak akkor miért vagyok lent sokszor és azt érzem hogy reménytelen üres minden és nem örülök semminek.amikor jobban vagyok mint pl most,akkor meg attol félek hogy nem maradok így.nem értem miért rexetint írt fel mikor váltakozó hangulatzavarom van.nekem ez a furcsa.lehet nekem is az lenne jó ami neked.
2017. nov. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!