Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan igazodjak el az ész és...

Hogyan igazodjak el az ész és az indulatok között?

Figyelt kérdés

Pár napja egy idegen 30 körüli ember (én tudván róla de ő rólam semmit ) egy NEKI NEM TETSZŐ dolog miatt lehordott mindennek a lehető legalább való módon és még azt is kívánta, hogy még a családom is pu*ztuljon ki mert kár, hogy saját kezüleg nem ****** meg őket és mindezt így, hogy még annyit sem tudván rólam, hogy gyerek vagyok 14/F.


Na most ilyenkor dúl az ész és az érzések is.


Ész.:

Főleg így, hogy azt sem tudván ki vagyok ezek a kijelentések és düh az ő dolga saját magának szól és csak úgy lehet hatása rajtam ha magamra veszem. Ha majd netán megváltozik és eszébe jut ez a múltjából majd szégyelni fogja magát. Ha dühösen visszavágok eléri a célját és ő fogja magát jól érezni addig is csak őt kínozza a saját dühe.


Érzés/indulat.:

(Magamra veszem, van is egy 3 éves hugim) Hogy tud ember ilyen lenni és ilyet mondani arról akit nem is lát? Na majd szólok neki, hogy gyerek vagyok érezze csak, hogy mindjárt e*ássa magát maga előtt, vágjak vissza neki szítsam a tüzet ne hagyjam magam.


Mikor ki állok az eszem mellet mindig betámadnak az indulataim amiből ki kell rántanom magamat és megint okosnak lennem de úgy szint folytatódik ezeknek a párharca és nem igen tudom mi tévő legyek, hogy igazodjak el.


2017. dec. 3. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
konkrétan mi baja?
2017. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!