Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ebben a szörnyű...

Mit csináljak ebben a szörnyű helyzetben?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Az lenne a gondom hogy családi háttér hiánya miatt meg pszichiátriai betegségek miatt egy átmeneti szállóra kényszerültem lakni, ahol két év a megengedett, de én már négy éve lakom itt. A probléma az hogy új gondozóm lesz mert a régi elment nyugdíjba és pokolian félek hogy kirak. Hetek óta csak pánikolok, és mindig az jár a fejemben hogy több Frontint kellene bevenni. Mit csináljak? A szállóra kijött egy mentálhigiénés hölgy aki segitséget igért. De nagyon félek nem akarok rosszabb helyzetbe kerülni, ráadásul ha nem tudom magamon uralkodni és sok Frontint veszek be annak súlyos következményei lehetnek. Nagyon pánikolok. Ráadásul évente kórházba kerülök. Nem egy egyszerű helyzet. Albérletet nem tudok fizetni mert csak négy órás munkám van meg egy kis "nyugdíj"
2018. máj. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem fognak kirakni. Majd fellebbezel, ha el akar küldeni. Ilyen egészségügyi háttérrel, és kevés pénzzel nem rakhatnak ki.
2018. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsen valami rokonod, baratod, aki be tudna fogadni egy kis idore? Most nem azt mondom, hogy csak akkor, ha ki akarnak rakni, hanem ugy egyebkent is. Jot tenne egyreszt a kornyezetvaltozas, masreszt meg fiatal vagy, muszaj kimaszni ebbol a godorbol, mert meg sok jo dolog all elotted. Ehhez viszont kellene egy nyugodt hatter, tamogatassal. Keresni egy rendes pszichiatert, aki leszoktat a gyogyszerrol, es mellette pszichoterapiaval kezel. A gyogyszer nem segit, csak rombol, ezt jegyezd meg.
2018. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valakivel próbálj meg együtt kivenni egy szobát. Talán azt még ki tudnád fizetni.
2018. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!