Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok, hol...

Öngyilkossági gondolatok, hol kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és jó pár éve vannak ilyen gondolataim, mostanában szinte állandó jelleggel.

Egy kísérletem volt, azután nem részesültem pszichológiai/ pszichiátriai ellátásban.

Néha tényleg félek attól, hogy megteszem, rohamszerűen tör rám a gondolat, hogy bántsam magam.. :(

A kérdésem az lenne,hogy budapesten tb alapon hova fordulhatok? A kerületi rendelésre nem szeretnék menni, mert nagyon rosszakat olvastam róla.


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. jún. 10. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
2018. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

[link]


S ne bántsd magad kérlek! Azzal csak magaddal baxol ki, és semmi értelme.

2018. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd!

Az út, ami oda vezet csak egy irányban járható. Nem fordulhatsz vissza!

2018. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichoterapeutát, nagy kár lenne ha egy 20 éves fiatal így távozna el.
2018. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet az oka, hogy így érzed, de sajnos nekem is heti rendszerességgel eszembe jut, hogy mindenkinek jobb volna, ha már nem lennék... De aztán eszembe jut a családom, és ilyenkor hirtelen minden ilyen gondolatom elillan egy kis időre..

Elegem van a hazug, pletykás, rosszindulatú emberekből, és nem értem miért, de én vagyok az, aki mindig mindenkin segíteni akar, mégis mindig én járok rosszul és a jóindulatom miatt kihasználnak, majd pedig hátbadöfnek...

Kitartást kívánok neked ehhez a nyomorúságos, elkorcsult élethez! :(

2018. júl. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező keres fel egy pszhilogust és hidd el segítenin fog hogy ne legyenek ilyen gondolataid
2018. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!