Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, vagdosom...

Depressziós vagyok, vagdosom magamat és erős öngyilkossági hajlamom van. Segíthet a Floxet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 14:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Pszichiáter írta fel, 18 év alatti vagyok. Szerintetek jobb lessz tőle?
2018. jún. 29. 14:44
 2/19 anonim ***** válasza:
Jobban leszel, a pszichiáter szakember, sokat tanult, ért hozzá, azért foglalkozik veled, hogy segítsen.
2018. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak itt jön a bibi hogy csak azt tudja hogy depis vagyok de se azt hogy vagdosom magam se az öngyilkos hajlamomról nem tud. Első alkalommal voltam nála.
2018. jún. 29. 16:28
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Én is majdnem minden nap gondolok az öngyilkosságra. Valamelyik nap meg is vagdostam magam az karomon hosszában, de ennek ellenére se vennék be semmilyen gyógyszert. Az ember csak önmagán képes segíteni, a gyógyszerek pedig csak a tüneteket kezelik.
2018. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
63%

utólsó

vagdosás "farcolás" nyugtató hatása van én legalábbis azt tapasztaltam de én szerettem látni a vért is...

2018. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Én nem azért vagdosom magam, hogy megnyugtassam magam. Csak akkor vágom meg magam, ha véget akarok venni az életemnek. Eddig még nem sikerült.
2018. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
vesszük észre, Dexter. Tessék más megnyugtató dolgot találni. Rajzoljatok, fessétek ki magatokból ezt a feszültséget.
2018. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A gyógyszer amit felírt a doki szedjed, és el kellett volna mondanod neki, még hozzá azért mert neki elmondhatsz bármit, törvény tiltja hogy bármit is mondhasson bárkinek... a gyógyszer nyugtatni fog és direkt írta fel. Rendszeresen kezdj el járni ha tényleg nagy a baj... nagyon sokat tanult az orvos, szóval szedjed, és ha bármi problémád akad a gyógyszerrel kapcsolatban, akkor szólj az orvosnak és ha szükséges ír egy másik gyógyszert.
2018. jún. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 18 év alatti vagyok,és nekem is Floxetet írtak fel ugyanerre a problémára. 1,5-2 hónap után lesz csak hatása,de nekem sokat segített.

2018. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
Ne vegyetek be semmilyen gyógyszert. Csak tönkre tesznek benneteket.
2018. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!