Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichés öklendezés, el fog...

Pszichés öklendezés, el fog valaha múlni? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja annyi stressz ért, hogy kialakult nálam napi többször erőltető öklendezés, mivel szervi bajom nincs, innen gondolom, hogy pszichés. Nagyon rossz, már vissza tartani sem tudom, olyan erős az inger.

Emiatt már nem is merek menni sehová szinte, mert nem akarom, hogy társaságban is előjöjjön. Magam alatt vagyok már teljesen, és egyszerűen nem akar elmúlni, de ha rá gondolok, már akkor rám jön.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Van ebből kiút, és el fog múlni, vagy ez már így marad?



2018. szept. 9. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmúlik de ahhoz lazítanod kell amíg a szorongás fennáll lehet ilyen tünet nálad.Gondolom fiatal vagy.. el fog múlni.
2018. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal vagyok, 20 éves.

De már több mint fél éve tart, és nagyon megvisel.

2018. szept. 9. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!