Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől alakulhat ki az a...

Mitől alakulhat ki az a bizonyos "lelki páncél"? És hogyan bontható le?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 19:43
 1/2 anonim válasza:

Csalodasok vagy rossz elmenyek emberi kapcsolatokkal hatására.Idovel rajon az ember hogy jobb szeretni, es adni magabol (ha egy egeszeges allapotban levo adni kész emberrol beszelunk).


Attol nem kevesebb az ember ha valakinek adott magabol es elkotelezte magat/ beengedte a bizalmaba. Nem az o lelkiismereten szarad ha atverik vagy megalazzak, akkor is nyugodt szivvel modhatja hogy en meg tettem mindent stb.

2018. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy gyerekkortól így van-e vagy csak felnőttként alakult ki?

Nehéz ügy egyébként, még a pszichológusoknak is gond, ha a páciens érzelmileg deprivált, mert addig nem tudnak haladni érdemben, amíg ezen nem jut át. Én 2 évig voltam terápiában, ebből az első fél év szinte csak erről szólt kb. Utána jött az érdemi munka. (mondjuk nekem gyerekkorom óta el kellett nyomnom az érzelmeimet, erre neveltek)

2018. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!