Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan fáradt vagyok, nem...

Állandóan fáradt vagyok, nem tudok aludni, rossz a hangulatom, minden nehezemre esik és állandóan csak aludnék Elégé nyugtalan és ingerült is vagyok így kilátástalannak érezem a helyzetem. Mit csinánáljak, hogy ezek megoldódjanak?

Figyelt kérdés
Régóta ez van már.Szinte állandóan közel 2 éve.Gondoltam,hogy vásárolok vénynélkül kapható gyógyszereket (növényi eredetűt mert kötelezően mást gyógyszert kell szednem). Mivel nem olyan olcsó meg félek a mellékhatásoktól meg stb. inkább mást szeretnék.
2010. jún. 24. 22:30
 1/2 anonim válasza:

Velem is ez volt, 3 évig bírtam és kiderült, hogy alacsony a vérnyomásom, vérszegény, vérzékeny és vashiányos vagyok.


Menj el vérvételre és méresd meg a vérnyomásod. Persze, lehet, hogy ne mez a gond, de egy próbát megér.

2010. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is ez volt. Elmentem a vérvételre és kimutatta hogy vérszegény és vas hinyos vagyok. Szedtem rá gyógyszert, mára már helyre ált a vasam. Nem régiben megint jelentkeztek a ''tünetek,, elmentem a házi orvosomhoz és javasoltam hogy szedjek vitaminokat. Mellette ki váltottam a magne B6ot és teljesen jól vagyok😊
2015. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!