Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 20 éves koromon különböző...

Ha 20 éves koromon különböző antidepresszánsokon, nyugtatókon élek, és alkoholt is szoktam fogyasztani, akkor van esélyem, hogy megéljem a 30-at? 26/F

Figyelt kérdés
Volt egy-kétszer, hogy túladagoltam a gyógyszert, és ittam is rá. Van, hogy több hónapig nem iszom, van, hogy hetente többször egy-egy pohárral. Régen cipralexet, illetve scippát szedtem, xanaxot pedig mindig. Most pár hónapja valdoxant szedek a scippa helyett.

2019. febr. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Tudom,könnyű ezt nekem így leírni,de kezdj új életet,ha kell költözz el,a lényeg,hogy lepj ki a regi életedből,csinálj új dolgokat,máshogy viszonyulj a világhoz.
2019. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Amíg a problémád gyökerét nem találod meg és nem oldod fel addig annyi gyógyszert tolsz magadba amennyit akarsz. Nem fog változni semmi.

Megéred-e a 30-at? Persze hogy megéred, ha csak nem csinálsz valami hülyeséget. A kérdés csak az, hogy milyen állapotban éred meg. És ez az ami nagy mértékben rajtad múlik.

Tudj segítséget kérni és ne félj kérni. Ne hagyd, hogy elintézzenek egy halom recepttel meg egy új időponttal akkorra amikor elfogy a három havi adag.

A sport tényleg sokat segíthet. Ismerősömnek az segített lejönni a xanaxról. Meg egy jó pszichológus.

2019. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Detto. De csak Xanax, lassan egy évtizede... Semmi más. Maximum koffeintaletta még...


Sajnos képtelen vagyok változtatni, amikor megteszek egy lépést, mindig visszaesek, ahol tartottam. Olyan mint egy hullámvasút. Nem megy a tartós megváltozás. De amikor nem szedtem akkor sem voltam jobban


25F

2019. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Meg, de a sok gyógyszertől nem jobban, hanem rosszabbul leszel addigra. Súlyos függőség, nulla memória, stb.
2019. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megélni? Megéled te még a 70-et is, csak fos lesz. Tuti. Én évek óta így (nem is így, pocsékabbul, önpusztítóbban...) élek, és akárhányszor vérvételre, vagy bárhova küldenek (pl. munkaalkalmassági, meg stb. dolgok miatt), mindig az jön ki, hogy makk egészséges vagyok. Magyarán mondva fizikailag semmi bajom nincs ettől az életviteltől. Egyetlen veszélyfaktor a szuicidalitás...
2019. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.


A 4-est miért pontoztátok le? Igaza van, meg tudom erősíteni, benne vagyok a dologban... Az én memóriám rengeteget romlott és nem tudom hogy valaha is helyre fog-e állni.


Ha pedig nem kapom be a pirulát, a napom egy pokol...

2019. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom, én is ugyanilyen vagyok, mint az 5. válaszoló... pedig az a célom, hogy minél kevesebb ideig éljek.... basszus! :D most jöttem rá, hogy ezt leírtam, hogy még is van egy célom az életben! Ez, amit előbb leírtam! ............
2020. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korai demencia várható.
2021. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Élni fogsz, de az utolsó 5-10 évedben már katéterrel, pelenkával, mert az agyad nem fogja tudni irányítani a testedet. Nem ismersz meg senkit, nyáladzó leépültként éled le azt az időt.
2021. febr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!