Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az a nekrofília/nekrofil?

Mi az a nekrofília/nekrofil?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy az, aki a hullákkal ****...
2010. júl. 5. 14:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
Igen, aki a hullákra gerjed
2010. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
47%
vajon ilyennek miért van internete, ha használni se tudja?
2010. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod.
2010. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem tévedtem.

A másodiknak mondom: Gondolom, arra akarsz kilyukadni, hogy rákereshettem volna máshol is, ahelyett, hogy itt kérdezgetném a többieket. Nos, én rá is kerestem, és azokból szűrtem le ezt, s azért kérdeztem rá itt, mert nem voltam biztos abban, hogy helyes a következtetésem. Nagyon-nagyon sajnálom, ha megzavartam a nyugalmadat e kérdés feltételével. :)

2010. júl. 5. 14:59
 5/12 anonim válasza:
90%
Utálom az olyanokat , akik leb@sszák azokat , akik kérdeznek ! Erre van ez az oldal!!! -.- Nah de amúgy a nekrofil nem csak ******a halottakat . A lényeg az hogy megalázza a holtakat! Persze ebbe beletartozik az is! De nem csak az! :D
2010. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké, kösz a választ! :)
2010. júl. 5. 16:54
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy megalázza a holtakat?...

A nekrofil olyan személy, aki szexuális vonzalmat érez halott emberek iránt.

2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
megalázza a holtakat, mert aki valóban nekrofil, az először csak izgatónak tartja a hullákat, fantáziálgat, aztán előbb-utóbb gondolom rávetemedik, hogy betörjön mondjuk a ravatalozóba egy romantikus éjszakára....az viszont halottgyalázás....gondoljuk csak bele, hogy valakit, akit ismertünk6szerettünk eltávozik, aztán valaki az illető holttestén vezeti le gerjedelmét.....szerintem adott esetben én az a nekrofilt egyenlővé tenném gerjedelmének tárgyával!! Ez egy nagyon bizarr parafília, de tudtommal nagyon ritka is szerencsére...
2010. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, én is így gondoltam. :)
2010. júl. 6. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!