Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sulyos depressziosok ti...

Sulyos depressziosok ti tudjatok a betegsegetek konkret kivalto okat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyrészt igen! De sokszor csak akkor tudod meg igazán mi is váltotta ki, ha elkezdesz járni pszihológushoz/pszihiáterhez.

Viszont nem egyszerű kibogozni.

Te is depresszióban szenvedsz?

2019. ápr. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen és meg kellene oldani a problémát, mert orvos és gyógyszer nem segít semmit. Nekem esti pánik rohamok lett tőle és amint lassan meg tudtam oldani a dolgot, úgy enyhült a betegség.
2019. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom

Bár a pszichiáter vezetett rá, hogy tulajdonképpen régebben kezdődött el ez, mint gondoltam.

2019. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon összetett volt, és még el is fog tartani, mert bipoláris vagyok. Lehet genetikai ok is.
2019. ápr. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából. Viszont nem feltétlenül gondolom, hogy emiatt depressziósnak kéne lennem. Nagyon rossz élmények, események, időszak, rengeteg csalódás, de ezen szinte mindenki átesik, és csak átmeneti szomorúság lesz depresszió helyett. Viszont valamiért sose tudtam/tudom feldolgozni, elfogadni, és elengedni, gondolom ehhez van köze annak, hogy ilyenkor felborul valami az agyban kémiailag, plusz a genetika. Hogy ebből hogy lett bipoláris depressziós, azt nem tudom.
2019. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!