Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet hosszú távon...

Hogy lehet hosszú távon felkészülni a teljes egyedüllétre?

Figyelt kérdés

Tömören az a sztori hogy pár éve hajléktalan voltam, és egy erdőben éltem tök egyedül.

Ezt úgy két hétig bírtam, és ennyi idő is elég volt hozzá hogy egy bokorral beszélgessek. Nem olyan vicces, de teljesen kezdtem becsavarodni, és egyedül éreztem magam.

Ezután vissza kellett jönnöm emberek közé, mert nem bírtam egyedül ott tovább!

Most megint arra akarok felkészülni hogy ha megint hajléktalanként kell élnem, akkor jobban bírjam ezt az egészet.

Nem célom az sem hogy sokáig éljek, mert tudom ha egyedül leszek egy sima törés, vagy bármilyen betegség könnyedén végezhet velem. Az a célom hogy ha már a társadalomban nem tudok élni, és nem is akarok, akkor minél tovább húzzam egyedül, mert azért csak úgy meghalni nem akarok!

Jelenleg azon gondolkodtam hogy meditációt gyakorlok, és mivel egyre jobb idő lesz, egyre hosszabb időszakokban készítem fel magam erre úgy hogy kint fogok élni egy viszonylag lakatlan területen...


Valaki tudna esetleg "más" hatékonyabb módszereket is arra hogy hogyan lehet elviselni a teljes magányt?



2019. máj. 1. 13:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tömören óriási kamu, mivel az ember hajléktalanként nem bírja ki két hétig az erdőben. Pláne áruld már el hol éltél ahol két hétig senkivel sem találkoztál.
2019. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu! Jó voltak konzervek amiket vittem ki magammal. Nem úgy vadásztam össze a teljes kaját :)

A helyszínt nem írom le, mert lehet ott fogom folytatni a pályafutásomat, nem is olyan sokára....

2019. máj. 1. 13:24
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik, hogy még soha nem mentél többnapos túrára a természetbe. Egy két hetes túra nagyon jó minőségű (könnyített) felszereléssel együtt is legalább 20kg. Gondolom hajléktalanként egy 20-25kg-os hátizsákkal csöveztél.


A helyszínt nyilván nem írod le, mert nem voltál sehol csak álmodtál egy érdekeset.

2019. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

jah volt nálam 30 kiló cucc legalább

nyár volt, ezért sok takaró akkor pont nem kellett szerecsére


Pilis - kedves # 2

2019. máj. 1. 13:47
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

persze-persze.


Alig van olyan NAGYON PROFI hátizsák ami bír 30kg-ot. Ha meg nem volt ilyened, akkor hogy hurcoltad a 30kg-t? Az emberek 95%-a már egy 10kg-os hátizsáktól is kivan ha tovább kell vinni mint 10km.


Inkább meditálj, mint hogy itt hazudozol a GYK-n.

2019. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

képzeld 1 nagy hátizsákot és két zsák szatyrot vittem mindkét kezemben

az is azért volt olyan nehéz mert üveges söröket is vittem..

nem egy gyorsan értem el a célomhoz, de képzeld volt időm, mert amúgy semmi dolgom nem volt


A ku.... kérdésre kérnék választ ha lehet, nem itt mindenféle fa.....ságba belemenni tök értelmetlenül!

2019. máj. 1. 14:40
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
fszér vittél üveges söröket??? Vehettél volna dobozosat is, az sokkal könnyebb. Plusz mit csináltál az üvegekkel a természetben? Széthajigáltad őket?
2019. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

üvegeset tudtam lenyúlni a szüleimtől

jah eldobáltam

nem volt pénz dobozosra.., azon gondolkodtam átöntöm nagy 2l es műanyagokba, de aztán nem akartam elbaszni, inkább cipeltem, meg közbe fogyaszttotam is

2019. máj. 1. 14:49
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Na legalább kúrod szétfele a természetet.


Akkor sem volt 30kg, fogalmad sincs mit jelent ennyit cipelni. Magyarországon elég kevés a folyóvíz, emiatt gyakorlatilag lehetetlen két hétig olyan helyen lenni ahol nem találkozol senkivel.

2019. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

jah de van ott egy alig lakott terület ahol van ilyen húzós kút, és onnan hordtam a vizet...

senkivel nem találkoztam viszont :)

2019. máj. 1. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!