Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan szomorú vagyok, mit...

Állandóan szomorú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb.24/7-ben nyomott a hangulatom, nem tudom mi okozhatja ezt, mert az egy dolog, hogy utálom magam és stresszel az iskola, maximalista vagyok mindenben, de attól még néha lehetnék boldog, nem? Néha felberül mennem az öngyilkosság gondolata, a testemet olyan szinten rombolom, hogy edzéssel 42 kilóra fogytam(165cm-es lány vagyok)A hormonháztartásom is felborult. Nem akarok pszichológushoz fordulni, de tönkre teszem magam és borzalmasan szomorú vagyok az esetek 98%-ban, a 2% is erősen átmeneti. Kalitkába zárom magam, mindig a saját utamba állok.

2019. máj. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Pedig kell a pszichológus segítsége.
2019. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ne itt hisztizz hanem élj .


Mit akarsz az itteni emberektől ?


Ha tanulsz vannak osztálytársaid és fiatal vagy.

Edzel vékony vagy lány vagy! Mi a f@ $zt kell hisztizni?

Ott az élet a lábad előtt . Vagy esetleg bxsz@ $d meg magad valakivel akkor talán nem lennél ilyen be feszült !!!!

Komolyan mondom kapj már észbe és ne trollkodj itt!!!

2019. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem túl kedves 2.kommentelő!

Először is nem hisztizek és nem is trollkodok(értelmező kéziszótárt figyelmedbe ajánlanám), hanem tanácsért fordultam hozzátok, amit te nyilvánvalóan nem adtál. Kérlek, ha nem tudsz értelmesen hozzáfűzni valamit a témához, inkább ne is kommentelj. Köszönöm.

2019. máj. 2. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Akkor mit csinálsz? Mindened megvan ami ahhoz kell hogy sikeres legyél. Mi akkor a bajod?

Mit vársz itt? Randizni vagy barátokat akarsz?

2019. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki a gyakorikérdéseket ma ilyen 2bites idióták uralják. A hölgy értelmesen megfogalmazva segítséget, tanácsot kért. Az egyetlen ami jó ebben az oldalban, hogy megmutatkozik milyenek az emberek az anonimitás álarca mögött. Gratulálok #2, #4.


Visszatérve a kérdésre: a maximalizmus könnyen tönkreteheti az embert, pszichésen zavar ha nem tökéletesen olyan minden, mint amilyennek elképzeltük. Viszont ezek az iskolás évek, ez pont az az időszak, amikor racionálisan, ésszerűen végig kell gondolni, !mi az ami fontos! A kötelezettségeinken túl ugyanis gyakran nem érünk rá olyasmivel foglalkozni, ami nem visz előre. És ha marad időnk így, azt nem fordítjuk olyasmire, ami nem érdekel. Meg kell beszélnünk a családunkkal, közeli barátainkkal, mi bánt minket. Nagyon fontosak az ilyenkor kialakuló emberi kapcsolatok, mivel ezekkel a tapasztalatokkal fogunk egyszer megérkezni ebbe a sunyi, kétszínű világba. El kell kezdeni felkészülni. Valamint a melankolikus zenéket húzzuk ki a playlistről :D

Tehát mégegyszer: csak ami fontos, vagy kötelező, vagy ami érdekel. Ha megtaláltuk, mit élvezünk az életben, éljünk annak. Remélem tudtam segíteni :)

2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Velem is ugyan ez a helyzet csak én fiú vagyok. Szinte ugyan ezek a tünetek. Depressziós is vagyok, szar a kedvem általában. Arra jöttem rá, ha társaságban vagyok akkor ez valamivel jobb, de ha egyedül, akkor nagyon rossz. Ha van kedved akkor beszélgessük, hátha tudunk egymásnak segíteni.
2019. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 csodálatos hegyi beszéd volt.

Valószínűleg holnap reggel vidáman pattan ki az ágyból .


26 sorba leírtad a liberális maszlag semmit. Ja szegény fiatal. Nem jut semmire ideje és a könyörtelen iskola....

Ez ettől meg hiszti. Egy tizenéves fruska hisztije.

#2 és valóban 2 bites vagyok : csinálod vagy hisztizel

2019. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 elnézést hogy segíteni akartam. De hát természetesen a pozitív, lélekápoló kommentjeid mellett már labdába sem rúghatok, ezt elfelejtettem. Tényleg ne haragudj, hogy másnak akartam segíteni, nem tudtam, hogy ez téged ennyire felzaklat. Gondolom jobban állsz az ilyen emberi kapcsolatokkal mint bárki más
2019. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!