Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is ennyire súlyosak az...

Másnál is ennyire súlyosak az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
ha nem crossoztam már egy ideje, akkor néha felmegy bennem az adrenalin és mozgok, a kezemmel ami kéznél van szorítom meg törni zúzni akarok, illetve igazából motorra ülnék, csak ha nem valósítható meg akkor ez van. Tudom, hogy más motorosoknál is van valami, de náluk is ilyen szinten?
2010. júl. 8. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szaladj egy pár kört a ház körül, de egyet kérek többet ne ülj motorra ilyen pszichikai háttérrel.

aki ennyire nem tudja féken tartani magát ne menjen balesetet okozHATÓ járművel.

Aztán most egészen nyugodtan megsértődhetsz, de jobban való neked a bugee jumping, ott nem tehetsz kárt másban,

2010. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele! Vettem egy bringát és tekerek rajta mint az állat 50-100 km-t, utána lenyugszom. Próbáld ki te is:)
2010. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1- nyugi nem foglak elcsapni, mert ZÁRT versenypályán motorozok, és fékezni tudom magam, ha arról van szó:P

2- tehát nem vagyok egyedül, szoktam bringázni, de a 2 nem ugyanaz:D(valamilyen szinten megnyugtat, tény)az csak lefáraszt, de a motoron több 10 métereket a levegőbe lenni, na az valami XD

2010. júl. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!