Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ilyen a menstru...

Normális, hogy ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,több mint 1,5 éve menstruálok.kb 3 hónapja úgy jön meg,hogy 2 napig megvan,nem jön sok vér,nem is görcsöl nagyon,utána 2-3 nap szünet,és egy fél napig még ugyanolyan átlagosan van.miért van ez,és baj??
2010. júl. 12. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ihnnem, hogy baj.. lehet, hogy nem alt be. :D
2010. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de eddig mindig pontosan megjött,max 2 nap késés,már 1,5 éve...
2010. júl. 12. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz. Bár 16 éves korig "normális" ha "nem áll be", de ha már egyszer beállt, akkor nem lenne szabad ilyennek történnie. Inkább kérdezz rá szakembernél. Én két okot tudok, amitől bekövetkezhet: 1. komoly gyulladás a szervezetben (nekem volt ilyen, 1,5 évig kimaradt miatta) 2. étkezési zavar (oszt.társam anorexia mellett, akadozott neki, de nem kell hozzá vészesen kevés kaja, nem azt mondom).


Ha nődokihoz küld is, ne aggódj, és 12 évesen voltam először. Max kenetet vesz le a környékről, de az a legdurvább eset, lehet csak vérvételre küld. Nem kell félni. :)

2010. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kevés ételtől kétlem,amennyi én eszem:) (bár szerencsére nem látszik).de én nem akarok nőgyógyászhoz menni.anyával soha nem beszéltem még csak hasonlókról sem,azt se mondtam el neki hogy megjött(bár gondolom sejti).háziorvosnál meg olyan gáznak érezném:)na mindegy még egyet megvárok,ha az is ilyen,megyek.bár lehet hogy elöbb....áá nemtudom.félek:/
2010. júl. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!