Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véleményeket tapasztalatok?...

Véleményeket tapasztalatok? Mestruaciom napján jelentkezett nagyon kevés nagyon sötét szinte csoki barna színű darabos nyákos váladék mára már minimális de vérzés nincs. Mi lehet? Terhesség? Ciszta?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Terhesség nem valószínű. Fontos lenne tudni, hány éves vagy, mióta menstruálsz, mert ha nemrég óta, akkor még nem állt be a ciklusod (nekem két év kellett míg beállt)

Csokoládé csisztát olvastam már ilyen tünetekkel, de ha ez volt az első ilyen barnás váladék, én várnék a következő hónapban, ha akkor is ilyen, orvoshoz mennék, valószínűleg labor vizsgálatot fog kérni, lehet alacsony a prolaktin szinted.

Én nem vagyok orvos, de nekem is volt sötét, szinte fekete 'vérzésem' nálam több hormonszintem is emelkedett volt. Három havi gyógyszerkúra után visszaállt minden.

2019. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Ellentmondanék az előzőnek, nincs kizárva a terhesség.

A barnás váladék alvadt vér miatt van. Terhesség esetén is lehet ilyen, akár a beágyazódás miatt is.

Egyébként a barnázás progeszteron alacsony szintje miatt is lehet (nem a prolaktin miatt, ahogy az előző írta).

Lehet, hogy volt egy alkalmi zavar most a hormonokban, és csak ennyi az egész, de ha nem jön meg pár napon belül, csinálj egy tesztet. Ha negatív, de a következő esedékes menstruáció is ilyen, akkor menj el nőgyógyászhoz.

2019. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat 35 éves vagyok. Eddig mindig pontosan jött meg ezzel gond nem volt. Ez nem folyás hanem :/ kicsit kínos.... sűrübb mint a menstruáció nyákás. kicsit félek az okátol..
2019. aug. 31. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem folyamatos, hanem pár napon belül megszűnik, nem gondolnék másra, mint amit írtam, de ha nyugtalanít, menj el nőgyógyászhoz.
2019. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam ma egy tesztet és negatív lett szóval terhesség kizarva.
2019. szept. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!