Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A norcolut tabletta jó menstru...

A norcolut tabletta jó menstruáció meghozására?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy meg kell jojjon, mert nagyon fajnak a melleim, es ez a tabletta jo arra, hogy minel hamarabb megjojjon?

2019. nov. 21. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A norcolut egy vényköteles gyógyszer. A szervezeted normál működésébe miért akarsz bekavarni? Érzed, hogy meg kell jönnie, hát meg fog jönni, ha minden rendben van, ha meg nem jön meg, és nem vagy terhes, akkor menjél el nőgyógyászhoz!
2019. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert rendeszertelen a menstruaciom
2019. nov. 21. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mit jelent, hogy rendszertelen?

Voltál már orvosnál?

2019. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok, az hogy ossze vissza jon meg meg akkor is ha nem kellene
2019. nov. 21. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati kivizsgálás, ha ez állandó probléma.
2019. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, de en csak arra vagyok kivancsi, hogy ez elosegiti a verzest?
2019. nov. 21. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem menstruációt idéz elő, hanem megvonásos vérzést. Csak nőgyógyász utasítására szabad használni. Mellesleg én vagy 2 hétig folyamatosan azt éreztem, hogy meg fog jönni, de mégse jött, szerencsére baba miatt.
2019. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
+ tényleg menj nőgyógyászhoz. Nagyon gyakori a policisztás petefészek + inzulin rezisztencia, még vékony nőknél is.
2019. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hany naposak voltak a cikludaid az elmult 1 evben?
2019. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia

Nemtudom hogy még aktuális-e a kérdés, de én szintén 19 éves lány vagyok, és én már voltam endokrinológusnál és nőgyógyásznál is, és mindkettő orvos a norcolutot tanácsolta a menstruáció meghozására mivel nekem már több mint féléve nincs + ciszták eltüntetése miatt is, mivel sajnos most mást nemtudtak tanácsolni.8 napig kellett szednem, napi 2 tablettát. Hát mondanom sem kell, de azalatt minden bajom volt. Állandó haspuffadás,gyomor görcs, farkaséhség. De nekem sajnos nem használ. 3 napja kellett volna megjönnie a menstruációmnak de semmi.Sajnos emiatt a fogamzásgátlót se tudom elkezdeni szedni, mivel nekem pont az lenne a cél hogy menstruáljak és tüntesse el a cisztáim.Már én sem tudom mihez kezdjek.... Remélem neked azért használni fog. Egy próbát megér.

2019. dec. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!