Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy megjojjon?...

Mit csináljak hogy megjojjon? 6 napja késik

Figyelt kérdés

Október elején voltam együtt utoljára a barátommal és azóta megjott októberben is és novemberben is de most 6 napja késik. Terhes nem lehetek. Stresszre sem nagyon tudnám fogni mert általában az iskola miatt szoktam idegeskedni de most teljesen nyugodt vagyok mert úgyis szunet van. Már lehet amiatt van mert annyira várom hogy megjojjon. Raadasul az anyám is nyomon követi h nekem mikor kell Meg jönnie mert még az elején én annyira nem ertettem hogyan is kell. És folyton kerdezget hogy megjott e már.. A hasam tegnap este is fájt egy kicsit de sehol semmi

17/L



2019. dec. 22. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy tesztet
2019. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
vegyél tesztet...
2019. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Pont ebben a 17 éves koromban elkezdett nemi életet élő időszakban voltam hasonló helyzetben. Késett pár napot, ami előtte már rendszeres volt, meggabalyodott. Vettem a teszteket, soha nem voltam terhes. DE! 19 éves koromban ráfogtam ugyanerre, hogy jajj, fáj a hasam, görcsöl, késik, majdmegjönérzés, aztán kiderült, hogy mégis sikerült teherbe esnem.

TESZT legelőször. Az már bőven kimutatja október eleje óta. Ha negatív, akkor is jobb, ha megmutatod magad orvosnak. Az a biztos!

2019. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!