Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet? Kezdek...

Szerintetek mi lehet? Kezdek felni

Figyelt kérdés
par napja orulten viszket a puncim, de a huvejem nem csak kivul korulotte kb a csiklom aljaig.. szerintetek mi lehet? semmi elvaltozas nincs csa knagyon viszket:(
2010. júl. 22. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Összeszedtél egy kis fertőzést. Nem vészes, de gyógyszerrel vagy krémmel fog csak elmúlni. Nyugodtan menjél el nőgyógyászhoz, ne félj. Ír fel rá valamit. Nem fog semmi sem fájni!!!
2010. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szőrtelenítetted le mostanában? Mert amikor kezd visszanőni az igencsak tud viszketni. Ha nem, akkor sztem nőgyógyász tudja megállapítani, lehet összeszedtél vmi ferőzést.
2010. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ohh szortelenitek rendszeresen...felek h huvely gomba de nem ertem mitol nagyon higenikus vagyok:(

mi az a kandida dieta? azt olvastam az segit..ha huvely gomba nincs valami modszer h itthon megoldjam nem szeretnek dokihoz menni:-| ciki lenne es a baratomnak sem tudodom h mondjam el h miert nem akarok vele lenni:((

2010. júl. 22. 01:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Vehetsz patikaban canesten combit, de en inkabb orvoshoz mennek! A baratodnak mondd meg, nem artana neki is elmennie orvoshoz, atadhattad neki, es nala lehet tunetmentes.

Ez amugy nem higienia kerdese, barmitol elofordulhat sajnos, bar a hajlam egyenenkent valtozo; en ismerek olyat, akinek mar attol lesz, hogy valaki csunyan nez ra.

2010. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek a fertőzések nem a személyes higiénia hiánya miatt alakulnak ki, összeszedheted egy nyilvános wc-n (ha nem ültél rá, akkor is!), strandon, öltözőpadon, de egész egyszerűen a te saját kis hüvelyflórád egyensúlya is felborulhat stressz, betegség, stb. miatt és az amúgy is jelenlévő kórokozók elszaporodnak.

A fertőzés nem szégyen, de az szégyen lenne, ha nem mész vele orvoshoz. Most nekiállsz hetekig kezelgetni magadat, aztán majd egy jól elhanyagolt fertőzéssel bekopogsz az orvoshoz - na ez ciki! Tessék elmenni a nőgyógyihoz, megvizsgál és ír megfelelő gyógyszert. Szólj a barátodnak, mert valószínű, hogy ő is elkapta már - fiúknál többnyire tünetmentes! - és őt is kezelni kell, különben ide-oda adogatjátok majd egymásnak.

2010. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, ma szoltam neki es mondta h szerinte tole kaptam el mert o mar sok lannyal volt, es azt mondta h eloszor veszunk canestent aztan ha nem hat elkiser a nogyogyaszhoz.

koszonom a segitseget:)

2010. júl. 22. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Canesten kevés.. Irass a párodnak is gyógyszert, mert vissza fog fertőzni téged. A párodat is kezelni kell!
2010. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!