Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A minap éltünk szexuális...

A minap éltünk szexuális életet a párommal. Másnapra elkezdtem vérezni, ami nem a menstruációm volt. Volt valaki hasonló helyzetben? Orvosnál voltam, többi lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint ahogy fentebb is írtam a minap éltünk szexuális életet a párommal. Másnapra elkezdtem vérezni, nem a mentsruációm jött meg, az a hónap elején volt, és most a 16-dik napra véreztem másnap. Voltam orvosnál, megvizsgált, csinált uh-t, hüvelyi uh-t, és “bekukkantott”. Ergam cseppet irt fel, illetve Dicynonet. Ma kezdtem el szedni, változást eddig nem tapasztaltam. Jövőhéten megyek el újra orvoshoz, méhnyakrák szűrésre és további vizsgálatokra. Mint kiderült cisztám is van. Sajnos olvasgattam az interneten is, ami tudom nem a legjobb dolog. Érdeklődni szeretnék hogy valakivel esetleg hasonló fordult már elő? Illetve hogy a gyógyszer, és a csepp együtt mennyire lesz majd hatásos? Plusz egy kérdés, ezután mikor élhetek majd újra szexuális életet? Persze most nem ez a legfontosabb mindössze érdekelne.



2020. ápr. 17. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Párommal volt ugyanez egy hónapja, neki is cisztája van, de erre a nődoki annyit mondott csak 4 hónappal ezelőtt, hogy majd el fog múlni, majdnem mindenkinek van.

A méhnyakrák szűrése pedig negatív lett.

Én rábeszéltem a cickafark tea ivásra, mert nem múlt el neki vagy 10 napon keresztül a vérzés ami nem a mensije, volt. De a tea segített. Orvoshoz menni nem akar, és a tűt is utálja. Testvéreire sem hallgat. Nem mondom, hogy vedd félválról, de a teát próbáld ki.

2020. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnálom hogy vele/veletek is ez történt, átérzem a helyzetet. A teát mindenképp megpróbálom akkor. Sajnos, túl tudom néha aggódni a dolgokat, amióta ez megtörtént ezen stresszelek, persze ez sem a legjobb megoldás, de jobb félni mint megijedni alapon vagyok. Remélem a párod jobban van, és hogy több ilyen nem fog vele előfordulni.
2020. ápr. 17. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez velem is előfordult már. Én azt hittem ,hogy újra megjött, de nem. Aztán megint elkezdtem vérezni. Elmentem az orvoshoz,semmi bajt nem látott.Adott nekem is Dicynont és Exacilt. 3x1et kellett szedni amig el nem múlt a vérzés.

Nekem azonnal hatott a tabletta. Már ahogy bevettem az első szemet,kevesebb vérzésem lett. Kb 7-8 nap volt amíg teljesen elmúlt.

2020. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. “Megnyugtató” hogy nem csak velem történt ilyen. Remélem a gyógyszer hatásos lesz nekem is, és hogy minden rendben lesz a jövőhéten az orvosnál is. Mégegyszer köszönöm! :)
2020. ápr. 17. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájseb okozta, lézerrel és fagyasztassal kezeltek
2020. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!