Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet használni a betétet/tamp...

Lehet használni a betétet/tampont attól még, hogy lejárt a szavatossága?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Lehetni lehet, de nem ajánlom, mert kemikáliákkal van kezelve és bár nem tudom pontosan mi történik benne, de nem véletlen van az a dátum rajta.

Én intimkelyhezek, annak nincs szavideje, 1x kell megvenni és teljesen ártalmatlan! Ha jól van fehelyezve nem csöpög, nem mozdul el, nem is érzed egész nap... egy megváltás!

2020. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
A betét igen, hacsak nem kb. 15 éve járt le :) A tampont én nem raknám magamba, max pár hónapig a szavatossági idő lejárta után.
2020. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Simán. Ugyan mi romlana meg bennük?


Mindenre kötelező szerintem valami szavatossági időt ráírni, azért van rajta.

2020. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem néztem rajtuk a dátumot, de nekem az is 2 külön dolog, ha ,,felhasználható,, vagy ha ,,minőségét megőrzi,,. Mert a 2.esetben egy ideig még nyugodt szívvel használnám, de ha az első verzió, akkor max pár nappal utána, de nem sokkal.
2020. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!