Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror komplex lágy hüvelyka...

Macmiror komplex lágy hüvelykapszula, iletve Fluconazole-q pharma rendbe hozza e a hüvely a nyálkahártyáját?

Figyelt kérdés

Szex közben volt egy balesetem (véreztem), ezért elmentem a nőgyógyászhoz. Ezeket írta fel, de mind a kettő hüvelygombára van amit már kezeltem canesten kombi unoval, de úgy tűnik nem teljesen múlt el. Mások azt mondták, hogy a pH-t kell helyreállítani, de mégis csak a nőgyógyász véleményére adok. Félek, hogy csak rosszabb lesz a helyzet és megint sérülni fogok szex közben miután befejeztem a hüvelykapszula használatát.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 11. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hozza rendbe, ezt a gombára kaptad, utána kell a hüvelyi probiotikum. Illetve a párodat is kezelni kell gomba ellen.
2020. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő is kapott gyógyszert, gondoltam rá. Csak, hogy a doki mondta, hogy utána már lehet szexelni, csak félek, hogy megint fájni fog.
2020. jún. 11. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen "baleseted" van szex közben és még ismétlődhet is??? Nekem a Macrimor nemhogy rendbehozta volna, de egyenesen szétbarmolta a hüvelyem. Sosem volt köztes vérzésem, de a Macrimor miatt pár nap alatt lett. Abba is hagytam rögtön.
2020. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!