Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás (folyamatos vizelési...

Felfázás (folyamatos vizelési inger, fájó, erős szagú vizelés) kezelésére, megszüntetésére valami hatékony házi praktika?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Cickafark tea, meleg vízben ülőfürdő (ebbe is lehet tenni cickafark teát), tőzegáfonya (bioboltban lehet kapni).

De mivel a felfázást a legtöbb esetben bakteriális fertőzés okozza könnyel előfordulhat, hogy ha már nagyon erős a tünet, akkor az előbb említett dolgok nem fognak hatni, akkor viszont Monural 3g-t kell feliratnod a házidokiddal és azt kiváltani. Az teljesen elmulasztja.

2020. jún. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz kiegészítésképpen, sokat kell inni, amennyit tudsz, hogy mossa ki a bacikat. Ha ezek nem segítenek, akkor doki tud rá felírni antibiotikumot.
2020. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A cickafarkfű tea és a tőzegáfonya tényleg jók. Bioboltban lehet venni d- mannoz port, az nálam a tuti befutó, szinte azonnal segít.
2020. jún. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok C-vitamin szintén segít helyrehozni a dolgot. Napi 5-10 gramm.
2020. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem Urzinolt, nekem segített.
2020. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2020. jún. 23. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Én iratnek fel dokival monuralt.

Nekem visszatérő probléma. Téli időszakban mindig előjön.

Sok gyógynövény kipróbáltam.

Nekem egy idő után a tozegáfonya kapszula nem segített.

Olvastam H felváltva kell savanyitani vagy lugositani a vizeletet.

Pl egyik nap zsurló tea másik nap cickafaek tea.

A cicka fark teával óvatosan kell bánni,mert befolyásolja a hormon háztartást helyette van a cicka fark.

Ha folyamatosan csak cicka fark teával bombázzuk a baktériumokat hozzá is tudnak szokni, ezért kell felváltva legegyengíteni őket.


Amit ajánlok mèg a málna levél tea, tényleg fájdalom csillapito.

Sajnos ha sokáig fennáll a feltárás egy idő után nekem alul mintha fájt is volna a hasam.

Ilyenkor nyomom magamba a málna levél teát ès vmi forró dolgot odateszek a hasamra.


Ezt napközben

És éjszaka a doki által felírt monuralt port megiszom ès bízok benne elmúlik. (Egy két nap alatt elmúlik)

Mondjuk ez csak akkor segít ha aznap mikor jelentkezik a felfazas már megyek egyből dokihoz feliratni.

Nem akarlak elkeseríteni, de ne húzd nagyon az orvos látogatást, minél hamarabb menj el.

2020. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*Cickafark helyett tozegáfonya tea vagy jó erős citrom tea, jó son citrom lèvel ,sok sok víz
2020. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Kipróbálom ezeket, aztán jön a doki látogatás előbb-utóbb :(
2020. jún. 25. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobbulást, pihend ki magad ès sok folyadék bevitelre nagyon figyelj.

Ne igyál koffeint, az irritálja a hólyagok! Semmi üdítőt, főleg ne kólát!


Jó melegen tekerd be a derekadat ès ha megteheted búj be az ágyba, tudom milyen rossz tud lenni.

2020. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!