Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem ez nem normális. Mi...

Szerintem ez nem normális. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én : tűz és víz. Én vagyok inkább a jókislány, aki nem tulzottan csendes, de nem olyan vad mint ő. Ő... 3.ba már kipróbálta a cigarettát, most pedig pipázik alig 12 évesen! Probáltam meggyőzni, egyszerűen nem megy... Ez nem egészséges, sem normális. Hogy vegyem rá? Vélemény? Félek vagyis őt nagyon féltem és szeretem...
2010. aug. 1. 15:38
 1/6 anonim válasza:
67%
Szerintem ne barátkozz ilyennel ,mert még hátha téged is belekever.
2010. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem oylan rossz, mint amilyennek kinéz, nagyon is szeretnivaló, csak engem is zavarnak az iylen dolgai. Nem hagyom, hogy belekeverjen, és neki sincs ilyen széndéka.
2010. aug. 1. 15:50
 3/6 A kérdező kommentje:
*ilyen
2010. aug. 1. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

ha eddig nem tudtad lebeszélni, ezután se fogod tudni

beszélni kéne a szüleivel

miért hagyják?vagy nem is tudnak róla?

2010. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Manapság korán kezdik a fiatalok én 14 vagyok és még nem próbáltam egyiket se és a legjobb barátnőm se.

De nálunk is vannak ilyenek.A bátyjám barátnője,már 11 évesen erős dohányos volt.

Mivel a barátnőd már rászokott,nagyon nehéz lesz leszoknia róla,úgyhogy nagyon nem tudsz vele mit csinálni.

Próbálj beszélni vele,hátha...Vagy ha ez se segít,előbb-utóbb szólnod kell a szüleinek.

2010. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba! te normális tini vagy, ő pedig olyan lázadó fajta! nem lesztek pár év múlva jó barátok. most jobb ha különválnak az utak.
2010. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!