Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha nem jön meg a...

Mi történik ha nem jön meg a menstruációm az első elszedett 21 szem fogamzásgátló utáni 7 megvonásos napban?

Figyelt kérdés

Cypromix tablettát írt fel az orvosom mert akné elleni gyógyszeres kezelés miatt muszáj fogamzásgátlót szednem és ezt ajánlotta mert ez elmondása szerint segít a börproblémákon (de nem szedhetem tovább 6 hónapnál mert brutál).

Szóval elszedtem az első 21 szemes levéllel, most vagyok a megvonásos napjaimban, pontosabban 3.napja nem szedem de még mindig nem jött meg. Egész szedési időszak alatt pecsételő vérzésem volt. Egyébként amint megjött aznap már el is kezdtem szedni ahogy az orvos mondta.

Valaki járt már hasonlóan? Rendben van ez így? Később beáll?



2020. júl. 19. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt még simán megjöhet, nekem is csak a 4. nap szokott. Másrészt akkor sincs gond, ha nem jön meg, majd beáll. A biztonság kedvéért csinálj egy tesztet, ha a szünetben egyáltalán nem jelentkezik, ha negatív, akkor nyugodtan kezdd el a 8. napon a következő levelet.
2020. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még megjöhet, nekem mindig az ötödik napon szokott. Én is szedtem cypromixet, azért ez egy erős hormon gyógyszer, elsősorban NEM fogamzásgátló, ha esetleg kimarad egy megvonásos vérzés, nem a világvége.

Egyébként a bőrön semmit sem segít, vagy legalábbis nem többet mint egy normális, korszerű gyógyszer, én biztos hogy nem szednèm mégegyszer.

de mivel nem ez volt a kérdésed, így a mellékhatásairól nem is beszélek

23L

2020. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!