Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fleximed átverés?Vettem egy...

Fleximed átverés?Vettem egy vagyonért ezt a tabit,de nem érzem a javulást.Viszont baromi étvágyat csinál!Másoknak esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész őszintén, mi utalt rá, hogy nem átverés?
2020. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, elolvastam az összetételt. Nem nevezném átverésnek, ez egy porcerősítő tabletta, ami különböző vitaminokat is tartalmaz. Viszont aranyárban adják, ennél jóval olcsóbban lehet venni hasonló készítményeket gyógyszertárban. Szedtem már ilyesmit, nekem használt, bár időszerű lenne megismételni a kúrát.
2020. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az átverés az, hogy a hirdetésükben azt írják, hogy vásárlási kötelezettség nélkül lehet rendelni a próba csomagot. Megrendeltem és küldték mindjárt a csekkeket, hogy fizessem ki az árát. Megjegyzem, hogy nagyon drága. Ez abszolút inkorrekt dolog és szemét dolognak tartom. Szégyellhetik magukat! Ez a kész átverés! Így kell hülyét csinálni az emberekből, undorító!
2022. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs fent a bejelentett étrend-kiegészítők listájan. A nyugdíjasoknak küldött levelekben ugyanakkor úgy tüntetik fel, mintha Magyarországon regisztrált készítmény lenne, még számot is közölnek, de nem találtam meg a letölthető listában.


[link]

2023. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!