Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merckformin xr 500 növelése...

Merckformin xr 500 növelése hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy en jelenleg merckformin xr 500at szedek, napi 1x. A korábbi nőgyógyászom azt mondta majd noveljem az adagot. Mennyit novelhetek napi szinten? Baba tervezés előtt allunk, fogyni szeretnék előtte mindenképp, pcos is vagyok. Valami tanács aki ebbe jartas? Mar elore ideges vagyok hogy ossze jön-e vagy nem. Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta még eddig volt ciklusom. Viszont mielőtt nem szedtem rendszertelen volt. Tehát, hogyan noveljem a merckformint, mit ajanlotok pcos-ként baba tervezes előtt, hogyan csináljam mit csináljak? Nagyon koszonom előre is

2020. okt. 19. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt mindenképpen az nőgyógyásszal kell megbeszélni szerintem, inkább őt hívd fel.
2020. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!