Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vok és 2 hónapja...

12 éves vok és 2 hónapja késik mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem állt be rendesen. Ilyenkor még nem nagyon kell aggódni, de ha már nagyon idegesítő, kérdezd meg anyukádat, ő majd tudni fogja, hogy hogyan tovább.
2008. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagyok még (elnézést, de a mai fiatalokat ismerve semmiben sem lehetünk biztosak, remélem még az vagy), akkor nem kell aggódni, még nem állt be.

Ha már nem vagy szűz (ami hiba lenne...), akkor esetleg terhes lehetsz, de őszintén remélem, hogy ez a lehetőség nem áll fent.

2008. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is amikor előszőr megjött, megvolt egy ideig és utána fél évig semmi. De mostmár teljesen beállt.szal semmigond, énis aggódtam miatta, de csak nyugi^^
2008. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez teljesen normális.Nekem az első évben csak kéthavonta jött meg.
2008. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sya szerintem semmi én 13 vok és nekem is késik ugyhogy ez ténleg ugy van ahogy az előttem lévők irták hogy a ciklusod nem állt be rendesen nekem is vagy fél éve jött meg elsőnek a menstruációm de még mindig nem rendszeres.
2009. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!