Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukàm 25 éve cigizik. Napi...

Anyukàm 25 éve cigizik. Napi 5-10 szál cigi. Mit csináljak hogy leszokjon róla?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem hogy valami baja lesz. Szerintetek már késő lenne letenni? Lesz valami baja?

2020. nov. 6. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem sokat tudsz tenni. Ha ő nem akarja. Apu tüdőrákban halt meg, anyu ennek ellenére több cigit szív azóta
2020. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te sajnos semmit. Neki kell eléggé akarnia, hogy leszokjon.

Menyi idős vagy? Nekem após akkor szokott le, amikor az első unoka megszületett. azt mondta, olyan kis tiszta, ártatlan ez a baba, szégyelli, hogy a dohányszagú kezével fogja, meg a cigis szájával puszilja. Neki ez volt az elegendő motivációs, hogy leszokjon. De ha valaki nem talál magában valami motivációt, kívülről ezt nem tudod elérni.

Mondanám, hogy beszélj vele a dohányzás ártalmairól, meg hogy ha a cigi árát mindig beteszi a perselybe, hónap végén vehet magának valami szépet (én a csokiról meg édességről szoktam le így :)), de ha ő nem akarja, nem fog működni.

2020. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Az egészsége miatt hiába teszi le, a baj már megvan. Após 20 éve tette le, de előtte masszívan nyomta, és így is egy agresszív tüdőrák vitte el sajnos.
2020. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz baja. Minden családtagom bagós, az elhunytak halálának okához pedig köze nem volt a bagarettának. Káros, de fel van fújva.
2020. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Napi 5-10 szál az semmi.
2020. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. Ha akar majd ő tesz ellene.
2020. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi év után teljesen mindegy szinte.
2020. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!