Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves lány vagyok.ma már...

21 éves lány vagyok.ma már 10.napja hogy késik a menstruáciom már csináltam tesztet 2 is de negatív már körübelül 1 hete van alhasifájdalmam .tegnap korházba kerültem de semmi ellátást nem kaptam ?

Figyelt kérdés
nagyon szépen kérek mindenkit akinek esetleg hasonló tünetei vagy hasonló sztoryba volt része valamilyen fel világósitást ha tud irjon sajnos tanácstalan vagyok! már keresgéltem nőgyógyaszt bár itt angliába a virus miatt még a korházba is alig akartak be engedni hiába kézbe futottak velem miközbe orditottam a fajdalomtol !!

#alhasi fájdalom #menstruáció késés #el viselhetetlen görcsölés
2020. nov. 9. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Vakbél?
2020. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem vagyok se orvos, se szakember, de az alhasi fájdalomról vagy a vakbélgyulladás vagy az endometriózis ugrik be

mivel valószínűbb, hogy a menstuációhoz van köze, így a 2.-ra tippelnék

de természetesen ez csak tipp, mindenképp menj orvoshoz (esetleg magánba, ha van ilyen lehetőséged, ott talán komolyabban vesznek)

2020. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tegnap 2 korházban is voltam ugyan azt a vizsgalatot csinaltak vérvétel és vizelet minta es a teszt hiaba könyörögtem ultrahangos vizsgalatra de sajnos nem csinaltak ! ma már probaltam több orvosal is fel venni a kapcsolatot de sajnos eddig semmi eredmény a virus miatt nem igazan akarnak betegeket fogadni mar probaltam magán orvost is de ö sem :( már egy hete hányinger és rosszullétek hirtelen súlynövekedés pedig alig eszem 2 hét alatt16 kilo plusz !! egy ismerösöm aki nőgyogyazsaton dolgozik ö még meg emlitete nekem a méhenkivuli terheséget is !!
2020. nov. 9. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :( elég gáz, hogy egy láthatóan komoly esettel nem foglalkoznak

esetleg az az ismerősöd, aki a nőgyógyászaton dolgozik nem tud segíteni? ismerősi alapon hátha fogadnak

2020. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet valami hormonális változás a hirtelen súlygyarapodás miatt
2020. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sajnos az ismerosom agyarorszagon van én meg angliába ha otthon lennék magyarba nagyon szivesen segitene be juttni a dokihoz
2020. nov. 9. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy, ezt a teszek, és a vérvétel kizárja, a méhen kívülit is mutatnák. 2 hét alatt lehetetlen 16kg-ot hízni.. Milyen vizsgálatot végeztek?
2020. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
54 kilo voltam tudom mivel mindig oda figyeltem az alakomra amint el kezdtem hizni folyamatosan mertem magam ma mar ott tartok hogy 70 kilo vagyok!!!
2020. nov. 9. 19:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Vert vettek vizelet mintat es meg nyomkodtak a hasam ennyi volt az egesz utana begyogyszereztek es haza kuldtek
2020. nov. 9. 19:31
 10/11 anonim válasza:
Azota miujsag veled?🥺
2021. jan. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!