Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már hasonló...

Lányok! Volt már hasonló problémátok a csiklótokkal?

Figyelt kérdés
Már 4 napja észrevettem, hogy ha valamihez hozzádörzsölődik a csiklóm akkor beleszerúr egy éles fájdalom. Még sosem éreztem ilyet és elég furcsa mert ugye egy nagyon apró testrészről van szó és mégis nagyon kellemetlen. Olyan mintha hiperérzékeny lenne az érintésre, súrlódásra. Nem vettem észre alhasi fájdalmat vagy más fájdalmat a vaginámon, egyedül a csiklóm fáj. Megnéztem, hogy mi lehet a baj, de csak annyit láttam, hogy ugye a csiklóm, ami olyan mint egy kis 2 mm-es pöcök kissé pirosas. (Viszont nem szoktam nézegetni, ezért nem tudom, hogy alapjáraton is így kellene e kinéznie, ahogy kinéz.)
2020. nov. 12. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csikló teli van érzőidegekkel, az egyetlen ilyen szervünk, aminek semmi más funkciója nincs, mint hogy ingerelhető legyen. Lehet kidörzsölődött, kend be rendszeresen hámosítóval, amíg elmúlik.
2020. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a valószínű, hogy kidörzsölődött. Figyelj a szokottnál is jobban a tisztán tartására, nehogy felül is fertőződjön, de amúgy pár nap alatt rendbejön.
2020. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt pont ilyen, amikor hugyuti fertozesem volt.
2020. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem csíp amikor pisilek.
2020. nov. 13. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem csipett, ez volt az elso tunet. Par nap mulva jott a tobbi :/ Persze, nem biztos, hogy ez a problemad, remelem is, hogy nem, de en sajnos igy jartam.
2020. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd figyelek rá! És mit lehet az ellen tenni, ha netán mégis az lesz? Elenni dokihoz és ír fel valamit?
2020. nov. 13. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!