Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha első nap a super...

Evvc.lkh kérdése:

Normális, ha első nap a super tampon max másfél órát bír?

Figyelt kérdés

Jessa super tampont használok (narancssárga 4 cseppes)

Első nap egy-másfél óránál többet nem bír, második nap is max 2 óra, utána 3-5 nap már 3-4 órát simán kibír, általában csak az első 2 nap ilyen "niagara"

Más is tapasztalt hasonlót?

Vérszegény szerencsére nem vagyok, a menstruációm pedig állt. 5-6 napos

Előre is köszi.

17/L



2020. nov. 20. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, sokaknak erősebb, emiatt ne aggódj.
2020. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt amíg nem szedtem fogamzásgátlót. Super tampon plusz betét egy órát bírt. Szinte ömlött belőlem a vér. Borzalmas volt úgy dolgozni menni. Most is szenvedek a görcsöktől első nap de fele annyira sem vérzek. Normál tampon bírja 3 vagy 4 órát.
2020. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még💕
2020. nov. 20. 09:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, ahogy írod! Orvos szerint teljesen normális. Van akinek még ennél is bővebb a vérzése, az is normálisnak számít. Sokszor szerettem volna kérni exacyl vérzés csillapitó tablettát, de azt mondta felesleges ilyesmit szedni, úgy hogy ne aggódj.
2020. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt mindig is. 80 ml fölött számít kórosnak. Nekem 200 ml körül van (intimtolcsér miatt tudom. Egyébként ajánlom erős vérzésre. Kb. két szuper tamponnyit bír a nagyobb, 2-es méret ) Nincs szervi oka, orvos szerint alkati kérdés. Amíg nem vagy vérszegény, nem gond, persze nagyon kellemetlen. ( pl.egy dupla órát alig lehet végig ülni) Fogamzásgátló valoban segíthet rajta, mivel valószínű hormonális okok miatt vastag a mehnyalkahartya, az pedig helyre tenné.
2020. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem próbáltad még?

[link]


Nekem az volt a tapasztalatom, hogy az OB-k nedvszívóképessége jobb, mint a sajátmárkásoké...

2020. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 éves koromtól 8 napos a menstruációm. 25 éve.

Az első 5 nap brutális. Az éjszakai betétet is cserélem néha óránként.


És a szülés sem segített rajta. Ez van.


Normális az erős menstruáció. Sajnos.

2020. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig az. De tény, hogy több nőt erint, mint amennyien ezzel orvoshoz fordulnak. Már csak azert sem, mert ha mindig is ilyen volt, nincs a normálishoz összehasonlítási alap. Általános iskolásként meg voltam győződve, hogy normális az amilyen az enyem volt. Nekem "csak" 7 nap és ebből 4 erős. Aztán felnőtt fejjel, forumokat olvasva döbbentem rá, hogy ez nagyon nem az átlag es valószínű ezért voltam mindig is vérszegény. (Most ugy néz ki hormonos spirállal sikerül rendezni a mennyiséget. Nyílván ez nem minden esetben alternatíva)
2020. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!