Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Help! Mi bajom lehet? Jártál...

Bzs03 kérdése:

Help! Mi bajom lehet? Jártál esetleg már igy?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászom egy hónapja már h hüvelygyulladást diagnosztizált, és csinált tenyésztést. A gyulladásra antibiotikumos hüvelykúpot (Klion-t kaptam). Szinte minden el is mult de egy baromi eros huvelybemeneti fajdalom megmarad. A huvelyem legeleje ugy az elso 1-2cm rettenetesen éget, fáj, és hüvelyfolyásom sincs. És alhasi fájdalmaim is vannak.Később kiderült h a tenyésztés negativ lett, bakteriumra illetve nemi betegségre, viszont nincsen abszolut semmilyen Döderlein

flórám(hüvelyflóra). Ezért erre elkezdtem a Lactofeelt használni. Közben megjött. Ma mult el a menstruáciom de még mindig rettenetesen fájdalmas, ma is alig birtam meg az utolso Lactofeelt feltenni. Most teljesen tanácstalan vagyok, a doki csak jövő héttől rendel, de nagyon fáj most is.

(Terhes nem vagyok)

Tudna valaki valami tippet adni mi lehet ez, es hogyan mulasszam el?



2020. dec. 30. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mást nem vegyél be fájdalomcsillapítót addig, fogalmam sincs mi lehet. Kitartás!
2020. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!