Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az esemény utáni tabletta...

Az esemény utáni tabletta után kb.hány napra múlik el a megjelenő vérzés?

Figyelt kérdés

Az esemény utáni tabletta bevétele után nektek hány napra múlt el a megjelenő vérzés?


Nekem már kb. 3 napja tart. Az első két napban nagyon erős volt.



2021. febr. 12. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem addig tartott, mint egy rendes menstruáció. Emlékszem hónap elején szedtem be, véreztem tőle napokig mint amikor megjön, és utána hónap utolsó hetében, szokott idejében jött meg a rendes menstruációm.
2021. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont, hogy nem volt vérzésem. Egy héttel hamarabb hozta meg a mensimet
2021. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már alig várom, hogy elmúljon a vérzés. Kicsit megijesztett a mennyisége az elején. Félek, hogy teljesen felborította a hormonháztartásom.
2021. febr. 12. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ideiglenesen felborította, de ne aggódj, ez el fog múlni. Ez nagyon nagy adag hormon, tehát természetes a vérzés. Ahány ember, annyi féle testi reakció.

2021. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked a következő hónapban voltak problémák? Vagy akkor már minden rendben volt?
2021. febr. 12. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem voltak. Mint írtam, véreztem, aztán utána még annak a hónapnak végén, szokott időben újra megjött. Utána semmi negatív hatása nem volt, úgy folytatódott a ciklusom mint előtte. Ne aggódj emiatt, vissza fog állni minden úgy, ahogy volt. Rá nem sokkal meg elkezdtem fogamzásgátlózni, azóta napra pontosan működik minden.

Arra érdemes figyelni, hogy egyszer oké beszedni, csak gyakran nem szabad. Ha van egy baleset, mindenképp a legjobb döntés mielőbb beszedni. De sokszor nem érdemes ismételni. És persze minden test más és más, másképp reagál.

2021. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy is, ebből az esetből tanultam. De ennek örülök, hogy utána minden rendben lesz. 🙂
2021. febr. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!