Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyérre milyen kenőcsöt,...

Aranyérre milyen kenőcsöt, kúpot javasoltok, amit akár terhesen is lehet használni?

Figyelt kérdés

Nálam visszatérő panasz az aranyér, de most szabadságon van a doktornő, akihez járok. Addig, amíg eljutok hozzá, kellene egy krém vagy kúp. Lehet, hogy babát várok, de még korai lenne tesztet csinálnom, hiszen csak jövő héten kellene megjönnie, de olyan "terhességi tüneteim" vannak, mint az első kislányomnál-bár lehet hogy tévedek.


Előre is köszi a segítséget!


2010. aug. 18. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Aurobin.
2010. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt nem tudom lehet-e terheseknek használni, de ez van aranyérre és a Mastu.
2010. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Reparon krém. Nekem a nőgyógyász ezt ajánlotta, amikor terhes voltam. Szülés után a kórházban is ezt adtak, mert a szülés még jobban kihozta. Kb 2 hét alatt húzódott vissza.
2010. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!