Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Mit tudnék...

Mi lehet a baj? Mit tudnék tenni szerintetek, ha lassan 3 hónapja késik a menstruációm? Biztosan nem vagyok terhes sajnos. Illetve mi segíthetne, hogy teherbe tudjak esni?

Figyelt kérdés
Korábban sem volt rendszeres a menstruációm. Előfordult, hogy akár fél év is kimaradt. Akkor voltam orvosnál emiatt, de nem tudott érdemlegeset mondani. Később megismertem páromat, így elkezdtem fogamzásgátlót szedni, amivel rendszeres lett a menstruációm. Viszont esküvő előtt vagyunk és családalapításon gondolkodunk, vagyis már el is döntöttük, hogy szeretnénk babát. Idén januártól már nem szedem a fogamzásgátlót, viszont mióta nem szedem, nem is jött meg a mensim. Mit tudnék tenni? Neten olvastam a palástfű teát, azt ki is próbáltam, de nem használt. Tudom, hogy orvoshoz kellene elmenni, amit meg is fogok tenni. Csak a vírus helyzet miatt kicsit várnék még vele.

2021. márc. 19. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a abbahagyás után 2 évig nem jött meg, Norculuttal 1-szer.


Azóta nem szedek semmit, neked is kár volt.

2021. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van! Tudom, hogy kár volt elkezdeni szedni. Így utólag tudjuk párommal. Akkor még nem akartunk babát és biztosra akartunk menni. Előtte se volt rendszeres nekem sajnos.

Neked nem segített semmi, hogy visszaálljon a menstruációd?

2021. márc. 19. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi.


Teljesen magától, egy szaunázós délután után, másnap jött meg. Azóta is pontos, született egy kisfiam is.

2021. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiadhoz! :)

Nagyon reméljük, hogy nekünk is sikerül majd és kapunk az élettől egy kis csodát, egy gyermeket.

2021. márc. 25. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!


Sok sikert kívánok!:)

2021. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!