Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap múlt el a menzeszem,...

Vasárnap múlt el a menzeszem, és ma, rá 4 napjára visszajött. Mitol lehet ez? 26eves vagyok de meg soha sem fordul elő velem ilyesmi, mindig pontos volt a menzeszem és 6-7napig tartott. Utána 1-2nao előfordult pici barnazas halványan de vérzés soha.

Figyelt kérdés
Igazababol nemis rendes menzesz, mert csak oylankor veszem észre ha elmegyek pisilni és véres a papir, halvány vér nem az a rendes mint amikor menzeszem van. Valaki tapasztalt hasonlót esetleg? Nagyon meg vagyok ijedve, most orvoshoz sem tudok menni az ünnepek miatt.

#vérzés #menstruációs zavar #menzesz #Menzesz utáni vérzés
2021. ápr. 1. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormonzavar.

Ki kell vizsgaltatni.

Ha erosodne vagy egyeb tuneted lenne mellette, akkor irany az ugyelet.

2021. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nődokihoz mennyél el mindenképpen.mert még fiatal vagy klimaxhoz és sok gyermeked lehet
2021. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi utolsó, már úton van a második :)
2021. aug. 3. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok.utolso voltam :) Hányadik hétben vagy? Kérdés ki irásakor is másodikal voltál,terhes?
2021. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) A kérdés kiírásakor még nem volt úton a második :) 7.hétben vagyok
2021. aug. 3. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!