Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a felfázás ellen?

Mit tehetek a felfázás ellen?

Figyelt kérdés
Ma reggel többször járok pisilni és egy kicsit csíp is a vizeletem. Szörnyű elviselni, mit tehetek? Nem olyan súlos szerintem, h orvoshoz menjek vele, valami jó kis "házipraktikára" lennék kíváncsi! Sok folyadék vagy mi kell ilyenkor?
2007. dec. 22. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha orvoshoz elmész, felirja az antibiotikumot, a hólyaggyulladást ezzel könnyebben csillapitod..


a házi praktikák csak arra jók, hogy hosszadalmas lefolyású gyógyulásod lesz.

pl. kamilla fürdővizben üldögélés, vagy kamillatea iszogatása...

a másik ezüst-kolloid oldattal hüvelyi öblitést végezni vagy orálisan szájon át inni ....a kolloid olyan antibiotikum ami természetes 650 féle baktériumot képes elpusztitani...

sok szerencsét!

2007. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem kell túldramatizálni. Saját tapasztalataim alapján elég este egy jó forró fürdő, jó sokáig áztatni benne az áztatnivalót, aztán bebújni a meleg ágyba, és másnapra semmi baj. Nálami mindig bevált.
2007. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp működi, én pl mindjárt megyek orvoshoz, mert tudom, hogy a gyógyszer nélkül nagyon fogok szenvedni.

Van egy Monural nevezetü por, ami az enyhe fertőzést megszünteti, de csak az enyhe tünetekre jó, gyógyszertárban kaphatsz.

Ha nem múlik, mindenképp menj orvoshoz, mert csak elferőződik és rosszabb lesz, és sokszor elő fog jönni...

2007. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ha nincs kikezelve egy jó kis hólyaggyulladás, akkor könnyen krónikussá válhat, és akár havonta kinlódhatsz vele.A bacikra hosszútávon az antibiotikum kell. Jobbulást!
2007. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Régen én is rengetegszer felfáztam. Egyél áfonyát, vagy igyál olyan áfonyalét, amiben valóban van gyümölcstartalom. Valami olyan anyag van az áfonyában, ami kinyírja a hugyhólyagban lévő bacikat. Én ha ilyen bajom volt egész nap csak áfonyalét ittam min.2litert és nagyon hamar elmúlt a betegség.

Van rá homeopátiás szer is, ami szintén nagyon hatásos, erről kérdezz szakembert. (Amit én használtam : CANTHARIS 15CH)

A megelőzés szempontjábol fontos, hogy minden szexuális együttlét után menj el pisilni. Szex közben bacik kerülhetnek a hugycsőbe, amiket akkor még ki tudsz pisilni.

Ha mér meggyógyultál, akkor is érdemes lefekvés előtt meginni egy pohár áfonyát. Szerintem finom is, és mindenképp jobb megoldásnak találom, mint az állandó antibiotikum kúrákat.

Szerintem érdemes utána nézni, mit tesz az antibiotikum a szervezettel.

Gyógyulj meg és vigyázz magadra!

Üdv: Mia

2007. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Velem rendszeresen elofordul. Nem csak a hideg okozhatja, nalam a coli bakterium okozza, ami a szekletben talalhato, ha azok atjutnak a huvelybe es a hugycsohoz, pont olyan dolgot produkal, mint a felfazas. En kb 2 havonta osszeszedek egy ilyet sajnos. Mivel kulfoldon tartozkodom, a legjobb a cickafark, vagy a galajtea, meghajt, es fertotlenit is, hamar rendbehoz. Az afonya mindenfele gyulladasra a legjobb (vesemedence gyulladassal voltam korhazban egyszer, es afonyat kellett ennem, innom egesz nap). Ha az embernek van parja, akkor surubben elkapja ezt, mert szex kozben ezek a bacik is konnyebben atvandorolnak oda ahova nem kene nekik.. sajnos..
2008. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy beveszek 10 db 500 grammos C vitamint, beülök egy kád meleg vízbe, és közben megiszom kb. 4-6 liter vizet. Ezután már csak egy kicsit érzékeny a hólyagom és másnapra meg is gyógyul.

2011. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!