Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzés a hüvelyben, huzamos...

Égő érzés a hüvelyben, huzamosabb ideig. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja fordultam nőgyógyászhoz, aki fluomizint írt fel, hüvelygyulladásra. Befejeztem, de nem történt változás. Majd elmentem egy másikhoz, kenetvételre, kiderült, se gomba, se baktérium. Hüvelyszárazságra ajánlott egy újabb kúpot (cikatridina), de ettől még intenzívebben érzem az égő érzést :( valakinek hasonló tapasztalat?Lassan 30 leszek, és január óta nem élek nemi életet. Korábban sose volt még ilyen velem..

2021. máj. 8. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A hüvely nyálkahártyájának legfőbb eleme a savas, bakteriális flóra megléte és annak jó működése. Ezt próbáld meg helyreállítani! Rákeresel, csomó írás lesz róla.
2021. máj. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi lett veled?

Én is hasonlókkal küzdök, de nekem a hüvelyflóra helyreállítók még inkább szétcsesztek mindent

2022. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es: tegyél rá tömény kamilla teát, hátha.
2022. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolod segíthet? Már ég, szúr az egész nemi szervem, fáj a csiklóm😭
2022. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom. Körömvirág, kamilla, ezek jók rá, de nem filteres, hanem szálas.
2022. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a probléma állt fent. Nagyjából egy hónapig. A drogériában kapható kúpokat és krémeket kipróbáltam, semmit sem segített. Elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy ez lehet a fogamzásgátló tablettától is, nekem is gyulladás volt a hüvelyemben. Mondta, hogy ezek a drogáriás cuccok nem érnek semmit sem. A patikában lehet kapni Lactofeel hüvelygélt (vény nélkül), amit segített. Figyelmeztetett a doki, hogy először csíphet, ne ijedjek meg, így is lett. Már a 2. után éreztem a javulást. A kezelés 7 napos. A későbbiekben ha érzem, hogy kezd rosszabb lenni a helyzet, nyugodtam használjam ezt.
2022. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy jöttél végül helyre? És 2-es te? Én is ezzel kínlódok.
2023. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!