Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ciki a nőgyógyásznál ha...

Az ciki a nőgyógyásznál ha nem borotválom? 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem ciki,mért lenne,a csupasz csak egy hülye divat.

De szerintem ne sértődj meg,hogy lehurrognak ez érthető és jogos is,azért durva,hogy ilyen fiatalon kezdik sokan.Az lenne furcsa ha csupa jót írnának és nem kapnák fel a fejüket a korodra,még 15 évesen is korai a szakemberek szerint is.De ez magán vélemény is.

Mindegy te tudod,ezen már nem tudsz változtatni,remélem ésszel csinálod és megfontolt leszel.Én sajnálak,hogy így döntöttél,mert az érettséghez az is kell,hogy nemet tudj mondani.

2010. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha szőrős.Kár érted,hogy tudtad így elsiettni.Á,,ez olyan olyan szomorú.
2010. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
higgyétek el hogy tudok nemet mondani.. volt már h nemet mondtam...
2010. aug. 28. 14:12
 24/29 nicole5335 válasza:

Én is most készülök első nőgyőgyászati látogatásomra (igaz más okokból mint te). 16 éves leszek. Régebben eldöntöttem, hogy 16 éves korom előtt nem fogom elveszteni a szüzességem. És nagyon örülök, hogy ezt megfogadtam és büszke vagyok magamra, hogy amikor a srác, akibe két évig bele voltam zúgva leakart velem feküdni, akkor nemet mondtam, ugyanis mint később kiderült, körülbelül csak arra kellettem volna neki. Légy büszke magadra azért, hogy tudtál visszautasítani, kiállni magad mellett, ugyanakkor a 14 szerintem is még korai, és jobban át kellett volna gondolnod. Ez előzőeknek üzenném, hogy egyetértek abban, hogy várhatott volna, de attól még nem kéne ilyen módon lepocskondiázni valakit, főleg úgy, hogy nem tudhatod mik a körülmények.

Neked pedig, csak annyit üzennék, hogy nem bántad meg azt, hogy ennyi idősen feküdtél le valakivel =)

2010. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak :)
2010. aug. 28. 16:59
 26/29 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet értek az előttem szólóval! Aki maga bűntelen, az vesse rá az első követ!

Sok mindentől függ ez a dolog, nem csak a kortól. Ne ítélkezzünk látatlanban, attól mi nem leszünk jobbak!

2010. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én meg nem fogok megvédeni egy olyan lányt aki 14 évesen már csinálja,ne hogy már megdícsérjem hogy 12 és 13 helyett 14 évesen feküdt le.Én is elég szégyennek tartom ezt.A körülmények nem érdekelnek,mert olyan embereket ismerek,akiknél még érhető is lenne,pia,alig van kajára pénz,éhezés,nyomor ebben nőnek fel és érdekes elvégzi a sulit tisztességgel és bőven tudott várni,mert megbecsülte a szűzességet.Pedig látni kellene milyen link családban élnek és mégis.Erről ennyit,itt ebben a dologban tud választani az ember,mert gondolom nem erőszakrólól volt szó.


CSúnyát nem írók,mert minek,hülyeség lenne,de ez a véleményem.Nálam aki ilyen korán kezdi eleve rossz ponttal indul,ahogy azok is akik agyba-főbe cigiznek,piálnak linkeskednek stb.

2010. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A szőrős nem ciki.Most olvastam,hogy nem vagy szűz,remélem kicsit azért szégyenled magad,van mit szégyelned.
2010. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ahogy előttem már írták szerintem sem azon kéne aggódnod, hogy borotváld magad vagy sem! Az biztos, hogy fogamzásgátlót ne irass! Ez ilyen korban nagyon veszélyes! Tele van hormonokkal ami nem egészséges ilyen korban! Elég szomorú, hogy az anyukád ennyire felelőtlen és rögtön fogamzásgátlót akar neked feliratni! Az óvszer sokkal biztonságosabb! Gondolj csak bele milyen veszélyekkel járhat ha valami fertőzése van a fiúnak és még nem is tudsz róla! Jó lenne ha az emberek arra is gondolnának, hogy az óvszer mennyi nemi betegségtől véd meg! Gondolkodjatok már légyszives!!! Nem hinném, hogy Te vagy az anyukád azt szeretnétek, hogy valami nemi úton terjedő betegséget kapnál el! Inkább vigyázzatok és szeretkezzetek óvszerrel!

2011. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!