Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Máj enzim emelkedés 9 hetes...

Máj enzim emelkedés 9 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Az SGPT értékem 117 lett a maximum 40 helyett. A többi érték jó. Volt már másnak is a terhesség elején ilyen változás? A háziorvos szerint nem kell ezen aggódni.... Hát én azért nem vagyok nyugodt. Semmilyen gyógyszert nem szedtem, és terhesség előtt sem ittam alkoholt. Fél évvel ezelőtti leletem tökéletes.

2021. jún. 5. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha félsz aggodsz nézesd meg magad.kivánom,hogy ne legyen baj.picit megemeledik az nem baj
2021. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Kiderült mi volt a baj? Én 10 hetes vagyok nekem is magasabb a GPT…
2022. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Vegulis nem. 2 hónapra rá mar csak 77volt, ami szintén magas, de jo jel, hogy csökkent. Szules elott mar teljesen normalis ertek volt. Szerintem a hormonok, vagy amire gondolni tudtam akkor, hogy tomeny domestosos vizzel sikaltam a garazsban (meg nem tudtam h terhes vagyok) es tul sokat beszivhattam. Es ez lassan, nehezen ürül ki.
2022. márc. 29. 11:27
 4/4 anonim válasza:
Köszi, hogy válaszoltál. Nekem 56 a 35 helyett, illetve nekem is a fehérversejt minimálissal magasabb. Én progeszteront szedek a 6. hét óta, bízom benne, hogy amiatt:)
2022. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!