Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirena spirálnak milyen...

Mirena spirálnak milyen hatása van a szervezetre?(depresszió,pßnikroham,ilyenekre gondolok)

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Mirena spiralt helyeztek fel ápr.30-án.az első hónapban nem volt semmi tünetem.aztán folyamatosan vérezgetek.egy tisztasági betét napközben elég.sokat vagyok depressziós,mindig pánikolok.főleg ha érzek vmit a szìvem környékén vagy ha egy ér a karomban kicsit erősebb kék.
2021. júl. 22. 12:33
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz 2017-es cikk de azért elgondolkodtató.

2021. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mirena mindenféle borzalmat okoz, de komolyan!... :( Nem is értem, miért nem tiltják már be. A nők egy részének bejön,de nagyon sokan meg szenvednek tőle hosszú hónapokig, évekig.

Nekem is volt vagy 5-10 különféle bajom tőle. (8 hónapon át használtam, utána még mikor urult ki, akkor is okozott galibát) Pont ez nem volt, amit írsz, de simán lehet attól. Az orvosok meg általában hárítanak, hogy nem a mirenatol van semmi. Aztán érdekes módon, mire leszedettem, elmúlt minden panaszom.

Ha 3 hónapon túl is napi szinten pecsételsz,akkor ott se nagyon várható javulás.

2021. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!