Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltoltam amenzeszemet fogamzás...

Eltoltam amenzeszemet fogamzásgátló tablettával és most nem jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hete pénteken (08.13) kellett volna abbahagynom rendesen a fogamzásgátlót, de mivel nyaralni mentünk egy hetet rásóztam. (08.20.-án hagytam abba)

Azóta nem jön meg a "menzeszem", megvonásos vérzésem. Vasárnap reggel szokott amúgy, szinte óramű pontossággal. Most már vasárnap óta késik.

Ugye nem lehet, hogy teherbe estem amiért tovább szedtem? Vagy valami más miatt?

Holnap csinálok egy tesztet. És ha negatív lesz ugyanúgy szedhetem tovább a bogyót holnaptól? Mert nem véreztem egy cseppet sem. Fémes szagú volt a hüvelyváladékom, pont mint a menzesz, de fehér-átlátszó. Elnézést a részletekért.

Vagy csak a hormonokat zavarta össze?


2021. aug. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
ha tolod, akkor egész hónapot végig kellett volna szedni... ne csodálkozz, ha megborul egész
2021. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hormonjaidat zavarhatta össze, ami nem ritka eset fogamzásgátló szedésénél.
2021. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A neten azt olvastam, hogy addig tolom, amíg szeretném, hogy ne jöjjön.
2021. aug. 26. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kell orvost kerdezni
2021. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annó csak simán kihagytam egy szünetet, ahogy bele is van írva, hogy lehet, és utána csak nem jött meg. Elmentem a dokihoz, lebacott hogy mit szórakozok a gyógyszerrel, és adott valami tablettát, amitől megjött.

Teherbe elvileg nem eshettél így, nyugi.

2021. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És most akkor holnap reggel ne szedjem be? Dokit is csak holnap érem el. Meg kell várni a vérzést? Nem akarok kihagyni, mert akkor nem véd és kell kiegészítő.
2021. aug. 26. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szedd tovabb,es mihamarabb hivd fel az orovst. egyebkent ilyenkor csak ki kell hagyni a placebokat, es vegigszedni a kovetkezo adagot is
2021. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!