Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek e terhes?

Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, mult honapban 8án jott meg, most pedig 11én azaz kesett 3 napot. Mindig érzem menstruáció elott a gorcsolést, most is éreztem annyi a különbség hogy sokkal kevesebb. 10 ora korul johetett meg es azota sem kellett betetet cserelnem annyira keves. Torlésnél ilyen normal mennyiseg de beteten egyszeruen alig latszik valami. Elenk, normalis szine van mint eddig szokott lenni. Mindig sok szokott lenni nekem, betetet es tampont is szoktam egyszerre hasznalni most pedig szinte semmi.

(Amilyen hamar csak tudok majd elmegyek orvoshoz, ezt felesleges is leirni)



2021. okt. 11. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden baromságot írsz, csak épp a lényeget nem: volt VÉDEKEZÉS NÉLKÜL szexuális együttlét, vagy nem. Ha volt: igen, lehetsz terhes.
2021. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, akkor nem vagy terhes.
2021. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp azt nem írtad le, hogy szexeltél-e és ha igen, mivel védekeztél.
2021. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#napihülye
2021. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz terhes.semmi informáciot nem irtál
2021. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!