Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napja késik a menszeszem,...

9 napja késik a menszeszem, kimutatja a teszt ilyenkor már a terhességet?

Figyelt kérdés

1 vagy 2 napos csúszás szokott lenni, de ilyen sok nem.

Semmi görcsölést, sem mellfeszülést nem érzek sajnos.

Azt tudom, hogy a tsh-m 5-ös, így erre is gondoltam, hogy ez okozhatja a késést, de már 3 éve ennyi a tsh-m és sok orvos azt javasolta nem ad erre gyógyszert csak majd mielőtt babát szeretnék esetleg. Meg menszesz bajom nem volt eddig a tsh-m miatt.


Van párom is, igazából, ha teherbeesnék nem lenne gond, mert a feltételek adottak, de csak fél év múlva gondoltunk próbálkozni.

Középidőnél betette gumi nélkül a fitymáját szex előtt.. szóval kbm 2-3 centire lehetett bent, annál bejjebb nem engedtem. Ez vagy 1-2x megtörtént.

Ettől függetlenül végig mindig csak gumival védekezünk.


Ő azt mondta ettől akár terhes is lehetek, én kizártnak tartom. Szerintem Szűz Mária lennék, ha ettől terhes lennék.


Szerintetek kimutatja a teszt...?



2021. okt. 13. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy teszt nem árthat, bár ennyitől tényleg csoda lenne. Inkább az amúgy is fennálló problémád lehet a ludas. Az meg nonszensz, hogy nem kezel. Keress egy normális orvost!
2021. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Pedig de, ettől is lehetsz terhes
2021. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, de elég kicsi rá az esély azért.
2021. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben veszek egy tesztet akkor, csak én mindidáig teljesen feleslegesnek tartottam, mert szerintem ez nem ilyen könnyű. Lehet én hiszem rosszul, de szerintem a "véletlen" teherbeesés valós közösüléssel történik. Max nem megy el a férfi.


Bár jobban örülnék egy terhességnek, mint vacak hormonrendszernek az is biztos.


Köszi a válaszokat!:)

2021. okt. 13. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki, igen.
2021. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2021. okt. 13. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
A fitymáját? 😳🤨 Hogy? Mi? Miért? Mivaaaaan? A fityma ugye tudod hogy a bőr ami mozog a péniszen.
2021. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó elírtam akkor, de biztosan értitek!

Megjött mára.

2021. okt. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!