Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha pécsi vagyok, de már...

Ha pécsi vagyok, de már Pesten lakok suli miatt, és nem vagyok ide bejelentve, be tudok jelentkezni házidokihoz, meg tudok menni nőgyógyászhoz, stb?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akaródzik az albérlet tulajának bejelenteni minket, de Pécsen pl már küldtek el azzal, hogy sorry, de nem hozzánk tartozol területileg...
2010. szept. 6. 20:30
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nálam is ez a szitu, én úgy oldottam meg, hogy átjelentkeztem pestre háziorvoshoz, mert ahhoz nem kell lakcím meg semmi, szabad választás van... Ő meg küld tovább, hogy hová kell mennem tüdőgondozóba, nőgyógyászhoz...

Csak ha kérdezik a szakrendeléseken, ne azzal kezdd h pécsi vagy, hanem mondd h pesten laksz a ... utcában és kész. Nekem eddig megy.

L21

2010. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ideiglenes lakcímnek sem adhatod meg az albérlet címét?

Mert akkor már fogadnának.

2010. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok, anélkül is fogadnak...
2010. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!