Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten el tudok menni...

Budapesten el tudok menni valahogy nőgyógyászhoz, ha nem ide van bejelentve a lakcímem? Egyetemista vagyok, összeszedtem valami gombát vagy fertőzést, próbáltam a canestent, de nem használt. Jól tudom, hogy így itt sehol nem látnak el?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De akkor mit csinaljon? Szerintem meg pont, hogy valahol csak kotelesek fogadni...

Igaz, hogy nem nogyogyasz, de haziorvoshoz en is mentem mar a lakhelyemtol 200 kilometerre, muszaj volt. Ellattak.

Kerdezo se azert menne, mert valami nem fontos, tolhato dolgot szeretne elintezni, hanem mert baj van.

2022. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11# Nem kötelesek fogadni... Olvasd el a jogszabályokat. Csak a lakcím szerinti szakorvosi/háziorvosi rendelőben kötelesek ellátni, a többi esetben szabadon eldönthetik, hogy ellátják-e vagy sem. Ez alól kivételt képez a sürgősségi és baleseti ellátás.

Ennek ellenére lehet, hogy valahol elvállalják, ezért érdemes körbe telefonálni.

2022. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12-nek igaza van, vagy állandó vagy ideiglenes kártyával mehet, és sürgős esetben. Ettől függetlenül van, ahol ellátják. Telefon!!
2022. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!