Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek okozott menstruációs...

Akinek okozott menstruációs problémát a Pfizer vakcina, mennyi idő után múlt el a problémája? Mi volt a gond?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Nem okozott menstruációs gondot a Pfizer
1-3 hónap múlva múlt el a probléma
3-6 hónap múlva
6-9 hónap múlva
9-12 hónap
12 hónap után, de legalább elmúlt
12 hónap után sem
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonló kérdést tettem fel. Nekem még nem bizonyított mitől van de harmadik oltas után kezdődött decemberben és a mai napig tart. Szinte folyamatos barna folyás....
2022. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a hozzászólást, ment a zöld pipa. Sajnálom h neked is okozott problémát. Ha csak a harmadik után jelentkezett, talán könnyebben elmúlik. Belinkeled a kérdésed?
2022. febr. 17. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második borította fel kicsit. Volt hogy megjött 15 napra, utána késett egy hetet, aztán kb időben, utána megint csúszott pár napot.

Ez tavaly májusban volt. Aztán a nyár így ment de hát ez kb 3-4 menstruáció volt. Aztán szeptemberben volt egy endo műtétem és novemberben beadattam a harmadikat és decemberben terhes lettem.

Mind3 oltásom Pfizer volt.

2022. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem Modernával ugyanez van, nem múlt el

Sokkal hosszabbak a ciklusaim+PCOS lettem

2022. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit mondjak... Szomorú. Mindenkinek jobbulást. Köszönöm a válaszokat. Masoket is várom, ha van kedvetek írni
2022. febr. 18. 00:41
 7/10 Anonim233 válasza:
100%
Két Pfizert kaptam, az elsőtől késett majdnem két hetet a másodiktól hamarabb jött meg 5 nappal. Mindig ilyen 28-29 napra számoltam a menstruációm, mostmár viszont 28-35 ig bármennyi idő eltelhet köztük.
2022. febr. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. oltás után egy nappal korábban jött meg, de az egyébként is lehetett volna (szerintem). 2. oltás után is minden rendben. 26-28 napokra jön meg általában. Decemberben 29, most februárban (múlt szombaton) 24 napra jött, de pár napja nagyon stresszes voltam és alig tudtam aludni, és igen, a stressz hathat rá. Maga a ciklus normális, nem húzódik el, nem rosszabb, nem rövidebb stb.


Jó régen 1x maradt ki, aminek persze köze nem volt semmilyen vírushoz vagy oltáshoz. 1x legalább szedtem esemény utánit, az se bolygatta meg. Fogamzásgátlót sose.

2022. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld pipak
2022. febr. 23. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Terhesen vettem fel kettőt, semmi gondot nem okozott.

A harmadikat szoptatás alatt, de amióta megszületett a baba, rendszertelen.

2022. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!