Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,nők, nektek előfordul...

Lányok,nők, nektek előfordul hogy büdösek vagytok? Ügyeltek arra hogy ne legyen szagotok?

Figyelt kérdés
Előfordul nálatok hogy büdösek vagy izzadtak lesztek mondjuk munka vagy edzés után?, vagy van olyan testrészed ahol nagyon büdös/izzadt lesz? persze fürdésen kívül, ügyeltek arra hogy ne legyen szaga vagy izzadt a tested, ha igen akkor mivel korrigáljátok a helyzetet?

2022. márc. 14. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Mellem szokott izzadni!
Hónaljam szokott izzadni!
Lábam/talpam szokott izzadni!
hátam-Derekam szokott izzadni!
Egyéb testrészem szokott izzadni!
Nem vagyok izzadós!
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

A kérdést sem értem!

Nyilván a nők is izzadnak, edzés után akár mindenhol. Ha valaki rendszeresen tisztálkodik, használ izzadsággátlót, akkor ettől még nem lesz büdös, utána meg úgyis lezuhanyozik. Ha nap közben nagyon kellemetlen lenne egy nedves törlőkendővel lehet enyhíteni, de ettől még nagy melegben, erős fizikai igénybevételnél nem szűnik meg az izzadás.

2022. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!